Tagasiside

Oli väga tore aeg Mängumaal, kahju on kohe lahkuda!

Mängumaa rühm, juuli 2021

Mul on väga hea meel, et võimaldasite meil oma hoius käia ning oleme Hansukese rühma kasvatajatega väga väga rahul! Julgen Teie lastehoiud ja Hansukese rühma ka teistele soovitada.

Hansukese rühm, juuli 2021

Suured tänud Teile, lapsele väga meeldis hoius ja kasvatajad olid super tublid!

Gretekese rühm, juuni 2021

Oleme olnud väga rahul lastehoiuga ja soovitame kindlasti teistele.

Hansukese rühm, mai 2021

Oleme väga rahul ja tänulikud Teie kasvatajatele, eriti tooksin välja Marika ja Kati- selle lühikese aja jooksul pakkusid nad minu lapsele nii palju hoolt, tähelepanu ja julgustasid teda tulemaks toime uues olukorras. Laps on selle aja jooksul õppinud palju uut. Suur tänu südamest! Meil kõigil on kahju last lahutada kasvatajatest ja lastest kes on selle ajaga tema sõpradeks saanud.. Soovime Teie hoiule ainult parimat ja edaspidi soovitame kindlasti omaltpoolt Teie hoidu! Tunnustus ja kiitus veelkord Teie armsatele kasvatajatele! Ilusat eesootavat jõuluaega ja palju tervist!

Gretekese rühm, detsember 2020

Tänu Mängumaa rühma toredatele kasvatajatele oli lapse esimene lasteaia kogemus suurepärane ja kohanemine kiire ja üsna valutu. Ma tõesti kiidan Mängumaa kasvatajaid, nad teevad oma tööd südamega ja väga, väga hästi.

Mängumaa rühm, detsember 2020

Veidike kahju on ka, sest Metsatuka rühma õpetajad on nii armsad ja toredad. Laps läheb ja tuleb alati nii rõõmsa tujuga.

Metsatuka rühm, detsember 2020

Muidugi kui saaks siis võtaks kaasa ka lapse rühma õpetajad. Oleme senini väga super rahul olnud ja tean juba ette, et see üleminek saab suht raske olema lapse jaoks.

Gretekese rühm, september 2020

Suur tänu teile, et olete loonud väga meeldiva ja sooja õhkkonnaga lastehoiu rühma, kuhu laps peaaegu igal hommikul rõõmuga tulnud on. Kahju on lahkuda, aga nagu öeldakse – iga lõpp on millegi uue algus.

Mängumaa rühm, august 2020

Tahan lisaks Mängumaa rühma hoidjaid ka kiita, sest nad on super toredad ja nende suhtumine lastesse on soe ja meeldiv ning väga hea koostöö oli
nendega. Veidi nagu kurb on ka minna, sest usaldus oli suur.

Mängumaa rühm, august 2020

Metsatuka rühma õpetajad on olnud super õpetajad, nende käe all on pisikesest põnnist kasvanud juttu ajav ja teistega arvestav poiss. Olen Teile väga tänulik!Aitäh

Metsatuka rühm, august 2020

Tahan öelda väikese lapse poolt Gretekese rühma töötajatele tuhat siirast tänu armastuse eest!

Gretekese rühm, mai 2020

Aitäh, et hoolitsesite minu lapse eest ja edu uuel hooajal.

Metsatuka rühm, mai 2020