Meist

Hansu ja Grete lastehoid

Hansu ja Grete lastehoid asub Linnavere tee 3, Soinaste küla, Kambja vald, Tartumaa (Rehe hotelliga samas majas). Esimene rühm sai avatud 2017 aastal mais (rühm Hansuke – III korrusel, kuhu pääseb hõlpsasti ligi liftiga), teine rühm 2018 aasta suvel (rühm Greteke  – I korrusel, mängumaa rühma peal) ja kolmas rühm märtsis 2019 (rühm Metsatuka – I korrusel maja taga) ning neljas rühm oktoobris 2019 (rühm Mängumaa Gretekese all 0 korrusel).

Lastehoiu juures on suur tasuta parkla, kuhu saab auto jätta lapse viimise/toomise ajaks.

Lastehoiu rühma ruumid on avarad, aga hubased ning sisustatud eakohaste mänguasjadega. Lastehoius on tööl toredad lapsehoidjad, kes aitavad kaasa lapse füüsilisele, emotsionaalsele, intellektuaalsele ja sotsiaalsele arengule, arvestades perekonna vajadusi lapse hooldamisel ning nad lähtuvad oma töös lapse heaolust ja turvalisusest. Lisaks igapäevaste toimingute õpetamisele ja arendamisele (potil käimine, söömine jne), me mängime, laulame, tantsime ja meisterdame koos lastega. Igapäevaselt sisustame õues olekut maja ees mänguväljakul või käime õues jalutamas. Maja juures on aiaga eraldatud õueala. Õueala oleme pidevalt täiendanud, et pisikestel lastehoiu lastel õues oleks huvitav ning tegevusi jaguks. Lastehoiu õuealal on liivakastid, kiigud ja liumäed. Samuti on lastel võimalus turnida, mängida palli või sõita tasakaaluratta ja autodega, teha süüa mänguköögis või shopata mängupoes. Lastel on õus seljas helkurvestid (igal rühmal erinevat värvi triibuga). Meie lastehoius on kindel nädala- ja päevakava, mis aitab lapsel kiiremini hoiuga harjuda ning pakub tänu oma ettearvatusele lapsele kindlust ja stabiilsust.

Võtame vastu lapsi alates 1,5 eluaastast. Oodatud on nii Tartu linna, Kambja valla kui ka teiste omavalitsuste lapsi. Lastehoid on avatud tööpäevadel 7.30 – 18.00 (rühmad Hansuke ja Greteke) või 7.45-18.00 (rühmad Metsatuka ja Mängumaa). Riigipühadel oleme suletud.

Lisateenustena pakume vabade kohtade olemasolul ka tunni- ja päevahoidu. Lisateenuste kasutamise soovist on vajalik eelnevalt kokkuleppida (Aliis Lemkov, telefon 5690 7296, e-mail aliis@hansujagretelastehoid.ee ).