Töötajad

Hansu ja Grete lastehoiu töötajad

Juhatus:

Aliis Lemkov & Gea Kängsep – Meie jaoks on kõige kõige olulisem, et meie pisikesed Hansud ja Greted oleksid mõnusas turvalises keskkonnas, kus iga laps saab tähelepanu ja hoolt;  kus iga lapsega arvestatakse (samas silmas pidades rühma üldist heaolu); kus igale nutule reageeritakse ja igale naeratusele vastatakse naeratusega; kus igale küsimusele leitakse aega vastata ja igat edusammu jõutakse märgata ja kiita; kus lastega tegeletakse läbi erinevate mängude, laulude ja tegevuste; kus lapsi julgustatakse ja juhendatakse endaga ise hakkama saama (ise sööma ja riietuma, potil käima); kus lastakse lapsel olla laps, aga samas seatakse piire; kus on hubased ruumid erinevate eakohaste mänguasjadega; kus lapsehoidjate vahel oleks mõnus koostöö ja üksteise mõistmine ning teineteist täiendatakse ja toetatakse; kus iga lapsehoidja tahab lastega töötada ja sobib lastega töötama; kus lapsevanematele antakse asjakohast tagasisidet ja soovitusi ning tehakse ettepanekuid ja koostööd lapse heaolu nimel; kus lapsevanemat kuulatakse, mõistetakse ja lapsevanema usaldus ajapikku võidetakse (ning seda ei kaotata).

Lapsehoidjad rühmas Hansuke:

Liia Pärtin – Laste headus, siirus ja energia muudavad iga minu päeva eriliseks. Nende säravad silmad ja naerusuud teevad tuju heaks ja meele rõõmsaks.

Janika Takk – Laste siirad emotsioonid on põhjuseks, miks emaks saades ka lastega tööalaselt tegeleda soovisin. Hoian lapsi nii nagu soovin, et enda lapsi hoitaks.

Gerli Lepisto – Mulle meeldib minu töö, sest need väikesed olevused on parim osa inimkonnast, kuna neil on rohkem julgust ja pealehakkamist, kui suurtel. Üks suur põhjus, miks mulle meeldib lastega tegeleda on mitmekesisus. Väikesed lapsed on niivõrd huvitavad ja kasvavad igapäevaga.

Lapsehoidjad rühmas Greteke:

Marika Peetsu – Mulle meeldib nende väikeste inimestega töötada, kuna nad toovad minus esile minu parimad omadused. Mulle meeldib end nendega koos arendada.

Kati Paulson – Parim tunne on kui lapsed sind usaldavad ja sinust hoolivad sama palju kui meie nendest. Hästi tore on aja jooksul näha ja vaadata laste arengut ja kasvamist. Teen oma tööd südamest ja hingega.

Maari Nieländer – Kuna olen alati soovinud töötada lastega, siis sai oma väike unistus teoks tehtud. Mulle meeldib laste puhul nende siirus ja ausus.

Lapsehoidjad rühmas Metsatuka:

Kerstin Loorits – Lastega töötamine on mulle pigem eluviis kui töö. Minu soov on aidata kaasa lapse arengule ning pakkuda lapsele tuge ja hoolt igapäevatoimingutes.  Mul on siiralt hea meel,  et saan osa väikese lapse elust ja kasvust, aidata neid, naerda koos või pühkida pisaraid, kui on raskem hetk. Olen loominguline ja aktiivne inimene, mulle meeldib teha lastega erinevaid tegevusi nii õues kui ka toas.

Herely Juurik – Loomult olen pigem tagasihoidlikum, kuid ei ole puudu ka sõbralikkusest, abivalmidusest ja headusest, mida jagada lastega. Minu jaoks on oluline, et laps tuleks hoidu rõõmsalt ja tunneks ennast seal hästi.

Kristel Niinemägi – Minu eesmärk lastehoius töötades on pakkuda lapsele turvalist ja hoolivat keskkonda.

Lapsehoidjad rühmas Mängumaa:

Nele Tomberg – Lapsehoidja amet on mulle väljakutse- iga päev on isemoodi. Nii kaua, kuni minus endas jagub lapsemeelsust, loomisrõõmu ja andmisrõõmu on lastega koostegutsemine mulle puhas energialaeng. Mind motiveerib töös lastega enim see, et saan perekonnaväliselt lapse arenemist/kujunemist toetada, olla positiivseks eeskujuks ja suunata neid, tehes vahet heas ja halvas. Lapsed on kord juba nii vahetud, puhtad ja siiralt uudishimulikud.

Evelin Tamm – Töötades lastega, tunnen, kuidas süda täitub rõõmuga. Lapsed õpetavad mulle kuidas olla parem inimene ja ema. Iga päev samm-sammult läbi mängu õppimine ja kasvamine loob omavahelise usalduse. Olen arvamusel, et tuleb lasta lapsel laps olla ja uskuda temasse, siis usub ka laps iseendasse! Usk saadab korda imesid.

Marge Miina – Olin 7aastane, kui mul sündis noorem õde, keda hoidsin tihti. Mõned aastad hiljem sündisid mu vanematel õdedel lapsed, keda samuti käisin hoidmas. Nüüd on mul endal armas tüdrukutirts. Lapsed on mind ümbritsenud juba varasest east saati. Lastega tegeledes on selge see, et tehes seda, mida armastan, ei pea ma päevagi tööl käima.